Strona główna1 » Aktualności2 » 17 Listopada 2019 Ostatni OldtimerBazar we Wrocławiu

Szukaj

Nasze hity

Opinie o produktach

17 Listopada 2019 Ostatni OldtimerBazar we Wrocławiu

Data dodania: 29-10-2019 Wyświetleń: 27 alt

W tym roku ostatni OldtimerBazar we Wrocławiu wypada w niedzielę 17 listopada, mamy nadzieję, że nas odwiedzicie na naszym stoisku :) Jak zwykle jest to okazja, aby się spotkać, pogadać, powspominać, napić się piwka i zjeść kiełbaskę. W tym roku organizator Piotrek Kawałek wprowadził widowiskowe pokazy driftu samochodami i motocyklami Harley Davidson, jeśli tego jeszcze nie widzieliście to jak najbardziej musicie to zobaczyć.
Będziemy mieli dużo nowego towaru, przyszło do nasz kilka paczek z USA :) Oryginalne pluszaki Harley Davidson, metalowe szyldy, tablice rejestracyjne USA. Całkiem nowa kolekcja biżuterii, sygnety bransolety, zawieszki, kolczyki wszystko ze znanej już Wam doskonałej stali chirurgicznej.
Zabierzemy ze sobą też sporo części do starego wojskowego Harleya WLA 1942. Jesli składacie taki motocykl śmiało piszcie o nas może pomożemy w sprowadzeniu brakującej części, bądź mamy ją na półce w naszym sklepie we Wrocławiu :)

Jak trafić na OldtimerBazar:
Giełda jak zawsze odbywa się na terenie giełdy kwiatowej we Wrocławiu, dla odwiedzających z poza Wrocławia dojazd jest najlepszy od strony autostrady. Dokłdny adres to ul. Giełdowa, 52-438 Wrocław

Ile kosztuje wejście? 
Dorosłe osoby płacą 15 zł za cały dzień, a dzieciaki do lat dziesięciu wchodzą bezpłatnie.
Parking na miejscu jest darmowy już wliczony w kwotę biletu.

alt
alt
Przejdź do strony głównej