Strona główna » Reklamacje i zwroty

Kategorie

Systemy płatności
 • PayByNet
 • iMoje
Szukaj
Opinie o produktach

Reklamacje i zwroty

Jeśli zakupiony towar nie odpowiada oczekiwaniom wymieniamy go na odpowiedni do 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki.

Przed wymianą prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzgodnienia dostępności wymienianych towarów. Koszt przesłania towaru do naszej siedziby ponosi Klient. Koszt ponownej wysyłki wymienionego towaru do Klienta jest dodatkowo płatny w zmniejszonej kwocie 10 zł w przypadku kuriera i 5 zł listem poleconym.

Wymieniany towar należy przesłać na adres:
Motozloty.com

ul. Stabłowicka 192

54-067 Wrocław

Warunkiem wymiany jest to, iż towar jest nieużywany, nieuszkodzony i odesłany w oryginalnym opakowaniu. Prosimy o zabezpieczenie towaru przed wysyłką aby nie został uszkodzony podczas transportu.
Do odsyłanego towaru należy także dołączyć dokument zakupu (paragon/faktura), który dołączany jest do każdej przesyłki.
Prosimy dołączyć notatkę z informacją jakiej wymiany mamy dokonać - ułatwi to i przyspieszy wymianę towaru.
Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem bez wcześniejszego ustalenia.

Zwrot towaru

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań gwarantujemy możliwość zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym w terminie 14 dni roboczych od daty jego otrzymania.

Jedynym warunkiem przyjęcia towaru jest przesłanie go w stanie nie pogorszonym (nieużywany, czysty, niezniszczony itp.) w oryginalnym opakowaniu producenta wraz dokumentem zakupu. Nie muszą Państwo podawać przyczyny zwrotu towaru. Jednak podanie przyczyny zwrotu bardzo pomoże nam w przyszłej obsłudze zamówień. Koszt przesłania zwracanego towaru do naszej siedziby ponosi Klient.

Równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie zwrócona po otrzymaniu przesyłki w terminie do 30 dni roboczych.

Reklamacja

W przypadku gdy dojdzie do uszkodzenia towaru lub Państwa zdaniem zakupiony u nas towar nie spełnia warunków określonych w umowie wówczas można zareklamować produkt. Prosimy wtedy o kontakt z nami droga mailowa Biuro@motozloty.com bądź telefonicznie 603281767. 
Reklamację rozpatrzymy w ciągu 7 dni. 

Na wszystkie zakupione artykuły udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Warunkiem przyjęcia reklamacji są wady niespowodowane złym użytkowaniem. Koszt przesłania towaru do naszej siedziby ponosi Klient. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest odesłanie wyczyszczonego towaru i dołączenie paragonu zakupu lub kopii faktury. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności firmy dostarczającej produkt.

 

Rękojmia

Rękojmia jest to odpowiedzialność sprzedawcy względem klienta, która dotyczy wad fizycznych i prawnych towaru. Rękojmia dotyczy wad fizycznych, które istniały przed wydaniem zakupionej rzeczy klientowi. Ma także zastosowanie w przypadku, gdy powstanie wady miało miejsce po wydaniu takiej rzeczy, ale wada zaistniała z przyczyny tkwiącej już w tej rzeczy wcześniej. Odpowiedzialność z tytułu rękojmi określają przepisy kodeksu cywilnego, art. 556-576.

Sprzedawca odpowiada za towar z tytułu rękojmi, jeżeli wada zostanie stwierdzona w okresie do 2 lat od momentu wydania towaru. Przez pierwsze 12 miesięcy domniemywa się, że wada lub przyczyna powstania wady istniała już w momencie sprzedaży (wydania) towaru. Między 12 a 24 miesiącem okresu trwania rękojmi sytuacja ulega zmianie. Wówczas to konsument powinien wykazać, że wada towaru istniała w chwili jego zakupu. Reklamację z tytułu rękojmi zgłasza się do sprzedawcy, w tym przypadku do sklepu Motozloty.com.


BILETY NA WYDARZENIA

Odwołane Wydarzenia i zwroty

 1. Zwroty Biletów możliwe są jedynie w przypadku: a) odwołania Wydarzenia albo b) zmiany daty, miejsca lub znaczącej zmiany godziny Wydarzenia (powyżej 1h wcześniej lub później).
 2. W przypadkach innych niż opisane w ust. 1 zwroty Biletów nie są możliwe. Klient nie ma prawa odstąpienia od umowy.
 3. W przypadku konsumentów ograniczenie, o którym mowa w ust. 2 wynika z art. 38 pkt 12 UPK.
 4. W przypadku, o którym mowa w ust. 1 lit. b, Bileteria informuje Klienta o możliwości zwrotu Biletów albo utrzymaniu ich ważności na zmienione Wydarzenie.
 5. Klient podejmuje decyzję w zakresie opisanym w ust. 4 w terminie wskazanym przez Bileterie liczonym od momentu otrzymania informacji o zmianie Wydarzenia.
 6. Brak decyzji Klienta, o której mowa w ust. 4 i 5 powyżej przed wskazanym terminem rozumiany jest jako akceptacja zmienionego Wydarzenia i utrzymanie ważności Biletów.
 7. W przypadkach, o których mowa w ust. 1 lit. a oraz ust 4-6 w zakresie wyboru zwrotu Biletów, Bileteria dokona zwrotu należności Klientowi niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni roboczych, w taki sam sposób w jaki Klient opłacił Rezerwację.
 8. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 9. W przypadku zwrotu środków z przyczyn leżących po stronie Organizatora, zwrot środków na konto lub kartę płatniczą jest dokonywany w wysokości wartości nominalnej biletów w momencie ich zakupu z uwzględnieniem kosztów operacyjnych tj. opłaty serwisowej i opłaty prowizyjnej (jeśli były pobierane) w terminie 30 dni, od momentu otrzymania wniosku o zwrot.
 10. W przypadku zwrotu środków z przyczyn, za które żadna ze Stron nie ponosi odpowiedzialności, w szczególności z powodu konsekwencji spowodowanych stanem epidemii np. wprowadzenie lockdownu, zwrot środków na konto lub kartę płatniczą dokonywany jest w wysokości wartości nominalnej biletów w momencie ich zakupu z uwzględnieniem kosztów operacyjnych tj. opłaty serwisowej i opłaty prowizyjnej (jeśli były pobierane) w terminie 180 dni, od momentu skutecznego rozwiązania umowy (art. 15zp ust. 1 – 3 Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych).

Przejdź do strony głównej
Marki
 • BMW
 • Harley Davidson
 • Indian
 • Motozloty.com
 • NostalgicArt
 • Volkswagen
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu