» Reklamacje i zwroty

Szukaj

Ostatnie aktualności

Nasze hity

Opinie o produktach

Reklamacje i zwroty

Jeśli zakupiony towar okazuje się za mały lub zbyt duży wymieniamy go na odpowiedni do 30 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki.

Przed wymianą prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzgodnienia dostępności wymienianych towarów. Aby zapewnić naszym Klientom komfort zakupów pokrywamy część kosztów związanych z wymianą towaru.Koszt przesłania towaru do naszej siedziby ponosi Klient. Koszt ponownej wysyłki wymienionego towaru do Klienta jest pokrywany przez nas. W przypadku wymiany towaru na droższy i formie zapłaty "Za pobraniem", Klient pokrywa różnicę ceny artykułów plus koszt pobrania należności (10 zł).

Wymieniany towar należy przesłać na adres:
Motozloty.com

ul. Brodzka 192

54-067 Wrocław

Warunkiem wymiany jest to, iż towar jest nieużywany, nieuszkodzony i odesłany w oryginalnym opakowaniu. Prosimy o zabezpieczenie towaru przed wysyłką aby nie został uszkodzony podczas transportu.
Do odsyłanego towaru należy także dołączyć dokument zakupu (paragon/faktura), który dołączany jest do każdej przesyłki.
Prosimy dołączyć notatkę z informacją jakiej wymiany mamy dokonać - ułatwi to i przyspieszy wymianę towaru.
Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem bez wcześniejszego ustalenia.

Zwrot towaru

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań gwarantujemy możliwość zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym w terminie 14 dni roboczych od daty jego otrzymania.

Jedynym warunkiem przyjęcia towaru jest przesłanie go w stanie nie pogorszonym (nieużywany, czysty, niezniszczony itp.) w oryginalnym opakowaniu producenta wraz dokumentem zakupu. Nie muszą Państwo podawać przyczyny zwrotu towaru. Jednak podanie przyczyny zwrotu bardzo pomoże nam w przyszłej obsłudze zamówień. Koszt przesłania zwracanego towaru do naszej siedziby ponosi Klient.

Równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie zwrócona po otrzymaniu przesyłki w terminie do 30 dni roboczych.

Reklamacja

W przypadku gdy dojdzie do uszkodzenia towaru lub Państwa zdaniem zakupiony u nas towar nie spełnia warunków określonych w umowie wówczas można zareklamować produkt.

Na wszystkie zakupione artykuły udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Warunkiem przyjęcia reklamacji są wady niespowodowane złym użytkowaniem. Koszt przesłania towaru do naszej siedziby ponosi Klient. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest odesłanie wyczyszczonego towaru i dołączenie paragonu zakupu lub kopii faktury. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności firmy dostarczającej produkt.


Przejdź do strony głównej
W dniach 5-21 sierpnia jesteśmy na zlocie w Łebie, zamówienia dokonane w tych dniach będą wysyłane po 22 sierpnia.