01
0

Szukaj

Opinie o produktach

Zloty Motocyklowe – Gadżety Motocyklowe – Prezenty dla Motocyklistów

Nasz sklep mieści się we Wrocławiu w starej przedwojennej ceglanej stodole przy ul. Stabłowickiej 192.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym sklep stacjonarny EasyRiderShop przez jakiś czas pozostanie zamknięty dla klientów.
Prosimy o dokonywanie zakupów przez nasz sklep internetowy, zamówienia zrealizowane do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia:)

www.motozloty.com


Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.


Aby odwiedzić nas w inne dni trzeba najpierw się umówić:)
 
tel 603281767
W sklepie internetowym wprowadziliśmy DARMOWĄ wysyłkę do zakupów powyżej 150 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z gadżetami motocyklowymi, Harley, VW Garbus, Bulik, naszywki, koszulki, bluzy, biżuteria motocyklowa, kufle i kielichy.
 

Motocykle i wszystko co z nimi związane to piękna pasja i wspaniale jest od czasu do czasu spotkać się z ludźmi, którzy ją dzielą. Służą temu zloty motocyklowe - imprezy organizowane w różnych częściach kraju, na których fani motocykli i nie tylko mogą nawiązywać kontakty, bawić się i podziwiać nawzajem swoje maszyny. Oferujemy bilety na zloty, które obejmują zgłoszenie uczestnictwa w imprezie, opłatę za parking i inne atrakcje związane z danym wydarzeniem. Nabywając bilety przed imprezą, możesz zyskać nawet 20 procent zniżki. Oferujemy również bilety na zloty motoryzacyjne - fanów Volkswagenów, czy samochodów z USA, na których pasjonaci mogą poczuć się jak w rodzinie. Tak jak fani motocykli, przyszli uczestnicy zlotów motoryzacyjnych mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Idealne prezenty dla motocyklistów? To proste! Każdego pasjonata dwóch kółek ucieszą gadżety motocyklowe - zarówno te, które służą dekoracji jego ukochanej maszyny, jak i te, które przypominają mu o jego pasji poza sezonem. Mamy tu na myśli kubki, koszulki a nawet biżuterię, która może być doskonałym prezentem również dla motocyklowej damy. Nie wiesz, na jaki gadżet się zdecydować? Posiadamy również prezenty dla motocyklistów w zestawach tematycznych - może to właśnie będzie strzał w dziesiątkę. Oferujemy również gadżety motocyklowe, które mogą być doskonała dekoracją w klimatycznym pubie dla motocyklistów - lustra, podkładki , termometry, zegary i inne detale tworzące atmosferę, którą tak kochają fani legendarnych marek.

Produkty w promocyjnych cenach

Zobacz nasze nowości

Producenci

  • Motozloty.com
  • NostalgicArt

Współpraca

alt