Strona główna » Aktualności » Jak ożywić stylizację naszywkami na kurtki?

Kategorie

Szukaj

Opinie o produktach

Jak ożywić stylizację naszywkami na kurtki?

Data dodania: 28-09-2020 Wyświetleń: 76

Jeśli Twoja skórzana kurtka trochę Ci się już znudziła lub jeśli pojawiła się na niej trudna do usunięcia dziura, jest na to pewna prosta rada. Mowa tutaj o stylowych naszywkach z nazwą ulubionego zespołu i atrakcyjną grafiką. Dzięki nim kurtka zyska nowy i niepowtarzalny charakter. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się jak ożywić stylizację naszywkami na kurtki.

 

Jakie naszywki wybrać

 

Ktoś kiedyś powiedział, że nie to jest ładne, co modne, ale co się komu podoba. Dlatego też kurtka czy też kamizelka, jaką z dumą nosisz, powinna w stu procentach wyrażać Twoją osobowość. Jeżeli jesteś fanem jakiegoś zespołu, powiedzmy Motorhead, to dlaczego nie ozdobić rękawa lub tyłu kurtki naszywką z podobizną nieodżałowanego Lenny`go. A jeżeli uwielbiasz dwukołowe maszyny konkretnej marki, to warto pokazać to, ozdabiając swoją kamizelkę odpowiednim emblematem.

 

Może jednak nie jesteś miłośnikiem lub miłośniczką obnoszenia się ze swoimi sympatiami. To też jest w porządku. Nie ma problemu, wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://motozloty.com/naszywki-duze-haftowane-c-98_14.html Pod tym adresem czeka na Ciebie ogromna liczba dużych naszywek, także z innymi niż muzyczne lub motoryzacyjne motywami. Co ważne wszystkie dostępne wzory utrzymane są w rockowej, ostrej stylistyce i będą ozdobą niejednej ramoneski czy też skórzanej kamizelki. Motywy takie jak czaszki czy też płomienie z pewnością sprawią, iż Twoja kurtka będzie rzucała się w oczy i zwracała na siebie uwagę.

 

Jak przyczepić naszywkę bez uszkadzania garderoby

 

Skórzane kurtki lub kamizelki niezbyt nadają się do przyszywania na nie czegokolwiek. Dlatego też najlepszym sposobem przyczepienia naszywki jest zastosowanie specjalnego kleju. Skóra jest pod wieloma względami delikatnym materiałem, dlatego też naklejenie emblematu lub naszywki pozwoli na uniknięcie wielokrotnego jej nakłuwania igłą do szycia.

Obecnie dostępne na rynku kleje to prawdziwe technologiczne cuda. Są bezbarwne, szybko działają, a co najważniejsze są bardzo skuteczne i wytrzymałe. Odzież, na której został zastosowany taki klej, bez obaw można prać i czyścić chemicznie – więcej informacji: https://motozloty.com/aaa-klej-do-naszywek-bezbarwny-p-4537.html

W ten sposób zamocowana naszywka na długo pozostanie na swoim miejscu, ciesząc oko właściciela. A potem pozostaje tylko udać się na zlot, koncert lub inną ważną dla Ciebie imprezę. Na pewno każdy zwróci uwagę na naszywkę umieszczoną na plecach Twojej kurtki. Trudno dlatego też nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że naszywki to prosty, tani i wyjątkowo skuteczny sposób na ożywienie stylizacji każdej kurtki.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności