Strona główna » Aktualności » Mieszkanie w harleyowym stylu - gdzie kupić wyposażenie?

Szukaj

Opinie o produktach

Mieszkanie w harleyowym stylu - gdzie kupić wyposażenie?

Data dodania: 11-05-2020 Wyświetleń: 89

Harleyowy styl kojarzy się z wolnością i otwartą przestrzenią. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by urządzić swoje mieszkanie w tej właśnie estetyce, która będzie przypominała o pięknych chwilach spędzonych na trasie. W tym celu warto sięgnąć po ciekawe dodatki, które wprowadzą do pomieszczeń niesamowitej atmosfery. 

Klimatyczne tablice

Jednym z akcesoriów są amerykańskie tablice rejestracyjne, kojarzące się z długimi przejazdami na trasie route 66. Alternatywą są również różnego typu tablice metalowe (m.in. szyldy kolejowe, tablice w stylu pop art lub nawiązujące do branży motoryzacyjnej). Wystarczy zawiesić je w widocznym miejscu, by z miejsca poczuć niesamowitą atmosferę wędrówki i myślami przenieść się w inną rzeczywistość. 
Sprawdź: Tablice ozdobne

Niebanalne zegary

Elementem niezbędnym w każdym domu jest zegar. Zamiast standardowego produktu, warto sięgnąć po zegar o ciekawym motywie, np. przedstawiający motocykl bądź widok z route 66. Sprawi on, że wnętrze od razu nabierze niebanalnego charakteru i będzie wywoływać chęć do długich motocyklowych przejazdów.
Sprawdź: zegary motoryzacyjne

Zaskakujące lustro-tablice

W każdym mieszkaniu powinno znaleźć się lustro. A co gdyby sięgnąć po nieco mniej standardowe rozwiązanie, czyli lustro-tablicę?  Ma ona duże walory dekoracyjne, z daleka przykuwając wzrok. Świetnie sprawdzi się w kuchni lub w salonie, nadając tym pomieszczeniom trochę barowej atmosfery - zwłaszcza, jeśli sięgnąć po takie motywy jak butelka Jacka Danielsa bądź szklanka Cola-Coli.
Sprawdź: Lustro-tablice

Praktyczne pudełka

Pudełka metalowe pozwalają na utrzymanie czystości i porządku, zwłaszcza w kuchni. Warto wykorzystać je także jako elementy dekoracyjne. Pudełka z ciekawymi motywami mogą być dobrą okazją, by zamanifestować swoją miłość do motocykli i harleyowskiego stylu. A przy okazji są one praktyczne i pozwalają na utrzymanie żywności w dobrej jakości.
Sprawdź: Metalowe pudełka

Magnesy na lodówkę

Magnesy na lodówkę cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością. Ponieważ z lodówki korzystamy na ogół kilka razy dziennie, warto aby cieszyła ona nasz wzrok. Magnesy związane tematycznie z motocyklowymi podróżami, ulubioną muzyką czy kulturą amerykańską z pewnością będą miłym dodatkiem i wprowadzą w dobry nastrój.
Sprawdź: magnesy na lodówkę

Okazuje się, że aby stworzyć mieszkanie w harleyowym stylu wystarczy sięgnąć po kilka dodatków, które nadadzą pomieszczeniom tego specjalnego charakteru. Warto również samemu spróbować zaaranżować daną przestrzeń, kreatywnie wykorzystując motocyklowe gadżety, które znaleźć można pod adresem https://motozloty.com/produkty.html.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności