1 » 2 » MotoWeteranBazar Łódź 26.01.2019 Giełda Motocyklowa3

Szukaj

Nasze hity

Opinie o produktach

MotoWeteranBazar Łódź 26.01.2019 Giełda Motocyklowa

Data dodania: 01-01-2019 Wyświetleń: 90 alt

Zapraszamy na   MOTO WETERAN BAZAR Łódź Największa giełda w Polsce, będziemy obecni z naszym sklepem Easy Rider Shop.
Styczniowy Bazar częściowo jest pod dachem w Hali Expo al Politechniki 4 Łódź.
CZAS TRWANIA:
    Sobota w godzinach 7.00 - 14.00
   
CENNIK:
    Bilet jednodniowy - 10,00 zł

Moto Weteran Bazar to największa w Polsce impreza handlowo-wystawiennicza dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów i hobbystów. Łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką. Moto Weteran Bazar to także tradycyjne miejsce spotkań osób o podobnych zainteresowaniach, okazja do wymiany doświadczeń, uzyskania informacji i fachowych porad. Podczas łódzkiej giełdy odbywają się pokazy kolekcji, muzeów i klubów, prezentowane są wystawy tematyczne.
Moto Weteran Bazar organizowany jest w Łodzi od 1992 roku. Giełda odbywa się cztery razy w roku: na początku stycznia, maja, lipca i wrzesnia.
Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.


Historia Moto Weteran Bazaru rozpoczęła się w roku 1992. Grupa łódzkich miłośników motoryzacji postanowiła zorganizować giełdę, na której każdy mógłby odsprzedać niepotrzebne mu części do zabytkowych pojazdów.
W pierwszym roku istnienia odbyła się tylko jedna edycja giełdy - zlokalizowana na skromnym terenie otaczającym Poleski Ośrodek Sztuki przy ul. Krzemienieckiej. Pojawiło się kilkunastu sprzedających i kilkaset osób, które poszukiwały części do swoich "maszyn" .
Pomysł chwycił, a zainteresowanie imprezą zaczęło systematycznie rosnąć...
Przejdź do strony głównej