Strona główna » Aktualne zloty » Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2020 w Polsce - Koronawirus - Informacje

Szukaj

Opinie o produktach

Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2020 w Polsce - Koronawirus - Informacje

Data dodania: 19-03-2020 Wyświetleń: 615 alt

            Jak co roku w kwietniu otwieramy sezon motocyklowy. Zawsze z utęsknieniem czekamy na wiosnę, aby odpalić maszynę i pojechać spotkać się z przyjaciółmi. W tym roku niestety prawdopodobnie nie dobędzie się żadna impreza z tej okazji.
Nastały ciężkie czasy dla wszelakich wydarzeń, w  tym motocyklowych. Jak ,,grzyby po deszczu" pojawiają się komunikaty o odwołanych imprezach w Łodzi, Lesznie, Gnieźnie.
           Wrocławskie Otwarcie Sezonu połączone z MotoKropla miało się odbyć drugiego maja na wrocławskim Stadionie Miejskim. Niestety,jak wiemy, wszystkie wydarzenia planowane na marzec, kwiecień i maj zostały odwołane i nie ma pewności czy w czerwcu, bądź lipcu zakaz nie będzie podtrzymany.
Możliwe, że w tym roku przyjdzie nam otworzyć sezon we wrześniu? :) 
Sytuacja się zmienia z dnia na dzień. Zapewne za chwilę pojawią się komunikaty o odwołaniu zlotów w Częstochowie, bazarów w Łodzi i Warszawie.
Pozostaje nam jeździć w pojedynkę, bądź umawiać się na wspólne przeloty, ale już niestety bez wspólnych przystanków.
Mamy nadzieję, że poradzimy sobie z koronawirusem do miesięcy wakacyjnych i będziemy mogli jeździć na imprezy, które na pewno będą bardzo liczne. Wszystkie zloty z kwietnia i maja zapewne zostaną przełożone, będziemy mieli więc bogaty wybór zlotowy w tym roku:) Do zobaczenia na trasie.

Na tą chwilę nie wiemy, gdzie i kiedy zobaczycie nas z naszym sklepem mobilnym Easy Rider Shop.
Sklep internetowy działa przez sześć dni w tygodniu, dzięki nowej usłudze Inpostu, paczki dochodzą do Was teraz w soboty i niedziele. Zamówienia złożone w sobotę do godziny 12:00 otrzymacie więc w niedzielę w waszym paczkomacie:)

https://motozloty.com/produkty.html
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualne zloty